Akceptace blogů v poptávce

Článek napsal Martin Jersák dne 9.1.2011 . Zařazeno v kategorii Nápověda, Nové funkce

V detailu poptávky se postupně zobrazují blogy, které mají podle zadání poptávky zájem napsat článek. Problematika akceptace blogů s různýma cenama byla dosti divoká, proto došlo k sjednocení a úpravě systému. Mohou nastat tři případy:

1.) Pokud se bloger spokojil s vámi nastavenou cenou, máte u tohoto záznamu odkaz “Přijmout nabídku“.

2.) Pokud se bloger nabídl za vyšší cenu, než jste určili při zadávání poptávky, máte u záznamu i druhý odkaz “Přijmout s nižší cenou“. V horní části poptávky se vám zobrazí formulář pro zadání nové ceny. Cenu můžete snížit zpět, až na vámi zadanou základní cenu článku.

3.) Pokud se bloger nabídl za vyšší cenu a zbývá vám nižší kredit, než je navrhovaná cena, zobrazí se vám pouze odkaz “Přijmout s nižší cenou. Cenu lze potom upravit v rozmezí minimální ceny článku až výši vašeho kreditu.

4 komentáře: “Akceptace blogů v poptávce”

 1. Michal Beránek napsal:

  Tato funkce vznikla jako možnost snížit cenu v případě, kdy blog není kvalitní. Viz. https://placla.cz/blog/snizeni-ceny-clanku-pro-blog-inzerentem/ Bohužel ji inzerenti na Placla zneužívají ke srážení co nejnižší ceny. Zaveďte funkci nebo zobrazení minimální ceny, pod kterou text pro inzerenta nenapíšeme a nepublikujeme. Současná minimální cena 133 Kč zadaná v systému nepokrývá náklady a je někde na úrovni práce studenta bydlícího na koleji. Nikoli profesionálního copywritera, z jehož odměny je hrazen i pronájem kanceláře v centru velkého města.

 2. Martin Jersák napsal:

  Beránek: právě tato aktualizace systému řeší zneužívání snížené ceny při akceptaci ze strany inzerenta. Díky tomu cena, kterou určí inzerent jako defaultní při zadávání poptávky, je minimální cena u poptávky. Takže se nyní nemůže stát, že když je článek za 350 kč, že budeš akceptován za 133 Kč

 3. Alexander Doktor napsal:

  No sláva! Jen škoda, že to není dotažené. Podle mne by neměl být problém přidat parametr “minimální cena blogera” a pokud by poptávající s vyšší cenou nesouhlasil, tak by měl možnost nabídku POUZE zamítnout, nikoli vrátit zpět s nižší cenou. Dávalo by to větší smyls, šetřilo čas všem a zefektivnilo celý systém.

 4. cenek havelka napsal:

  Plně souhlasím s Alexandrem, pokud bloger již jednou zmíní cenu za kterou je ochoten článek napsat, měl by inzerent mít možnost pouze potvrdit, nebo zamítnout.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *